LG_G_Flex

Zarząd LG uchylił rąbka tajemnicy na temat swoich kolejnych smartfonów z wyższej półki. Jeszcze w tym roku powinniśmy spodziewać się premiery LG G Flexa 2 i Vu 4.

Choć dopiero co miała miejsce premiera LG G3, koreańska firma nie zamierza spocząć na laurach. Niedługo po imprezie związanej z premierą nowego flagowca, kierownictwo LG bez ogródek poinformowało, że planuje wypuszczenie G Flexa 2 i Vu 4 w drugiej połowie 2014 roku.

Niestety, nie dowiedzieliśmy się niczego więcej na temat obu smartfonów. Powinniśmy się spodziewać, że zarówno G Flex 2, jak i Vu 4 będą bazować na zaprezentowanym przedwczoraj LG G3, a ich specyfikacja będzie bliźniaczo podobna.

Najprawdopodobniejszym scenariuszem jest to, że G Flex 2 będzie dostępny w sprzedaży międzynarodowej, natomiast Vu 4 trafi wyłącznie na rynek południowokoreański. Domysły te są spowodowane wcześniejszymi działaniami LG – ostatnie modele z rodziny Vu nie były sprzedawane za granicą ze względu na fatalną sprzedaż pierwszej generacji tego urządzenia.

Via

Be Sociable, Share!