bok-kolor-1

Dzisiejszego dnia rozpoczął się bardzo oryginalny konkurs. Polega on na wysłaniu tzw. screenshota z ekranem głównym swojego smartfona z Windows Phone 8. Do wygrania są… buty z nadrukowanymi motywami związanymi z systemem Windows Phone. Konkurs dla abonentów sieci Plus.

Nie jestem w stanie przypomnieć sobie bardziej nietypowego konkursu. Przyznam, że specjaliści z działu marketingu Microsoftu i Plusa wykazali się niemałą kreatywnością. Nagrodami do zdobycia są… trampki stylizowane na popularne Conversy z nadrukowanymi grafikami o tematyce systemu Windows Phone.

fe7b08b5-bc0b-4184-881e-ccad7dcd2e73

Jakie są zasady wzięcia udziału w konkursie? Uczestnik ma bardzo proste zadanie do wykonania – wystarczy, że pobierze darmową aplikację Trampkomania z Windows Phone i z jej pomocą prześle zrzut ekranu przedstawiający spersonalizowany ekran główny swojego smartfona.

Konkurs trwa od dzisiaj, czyli 26 maja, do 30 czerwca. Co ważne, mogą w nim brać udział wyłącznie osoby, które zakupiły swojego Windows Phone’a u operatora Plus w terminie od 1 marca do 30 czerwca.

Link do aplikacji konkursowej

Link do strony konkursu

Be Sociable, Share!