4Na temat nadchodzącego iPhone’a 6 wiadomo już całkiem sporo. Jest to głównie spowodowane tym, że do sieci wyciekły dane na temat atrapy tego telefonu, która docelowo miała trafić wyłącznie dla producentów akcesoriów.

iPhone 6 ma zostać zaprezentowany oficjalnie w pierwszej połowie września. Oczywiście, jest jeszcze sporo czasu do tego wydarzenia, choć już w tej chwili wiadomo na temat kolejnego smartfona od Apple zadziwiająco dużo.

Jest tak dlatego, że Apple rozesłało atrapy iPhone’a 6 do producentów akcesoriów (głównie etui ochronnych), lecz dostały się one też w niepowołane ręce osób, które chciały się podzielić ze światem informacją na temat wyglądu tego urządzenia. Swoje trzy grosze dodał także pracownik rumuńskiego centrum obsługi klienta Apple, który wykonał sporą sesję zdjęciową. Zdjęcia te przedstawiam poniżej:

iPhone 6 ma odznaczać się wymiarami: 137,5 x 67 x 7 mm. Jego ekran otrzyma przekątną 4,7″ i rozdzielczość 960 x 1,704 pikseli.

Niejaki Marques Brownlee nagrał na temat atrapy całkiem wyczerpujący filmik. Zwrócił w nim uwagę na stosunkowo duże wymiary urządzenia w porównaniu do wielkości ekranu. Telefon przyrównał do iPhone’a 5S, HTC One (M8) i Motoroli Moto X.

 

 

Oczywiście powinniśmy się liczyć z tym, że premiera wciąż jest odległa i Apple może wprowadzić w wyglądzie telefonu zmiany, a przedstawiona atrapa nie musi w stu procentach odpowiadać rzeczywistemu wyglądowi finalnego urządzenia.

Via/Via

Be Sociable, Share!