htcm8acetenaaaam

HTC One (M8) to naprawdę dobry smartfon. Nie powinno dziwić, że producent chce powiększyć swoją ofertę o kilka nowych urządzeń inspirowanych nim. Jednym z nich będzie budżetowy M8 Ace, który przykuwa uwagę aparatem Duo Camera.

Przez chińskie centrum nadawania certyfikatów TENAA przeszedł kolejny smartfon od HTC. To właśnie tam został on sfotografowany i wiemy, jak wygląda. Jest to kolejna po M8 Prime wariacja na temat HTC One (M8). Tym razem jednak, smartfon został stworzony z myślą o mniej wymagających klientach. Będzie to coś o szczebel niżej, niż HTC One Mini 2.

HTC M8 Ace dostanie plastikową obudowę, aparat Duo Camera (choć inny – słabszy – niż w One) i wyświetlacz o przekątnej 4,7″. Niestety, to jedyne dane, które są znane obecnie.

Jest jednak coś, koło czego ciężko przejść obojętnie. Chodzi mi o obudowę, która w tym modelu cechuje się wyjątkową brzydotą. Wzornictwo otworów dla głośników BoomSound jest fatalne i raczej nie znajdzie się wiele osób, które temu zaprzeczą. No, ale przynajmniej jest to podporządkowane swojej funkcji – przynajmniej powinniśmy się spodziewać tego, że smartfon będzie grać głośno.

Via

Be Sociable, Share!