LG_G3_QuickCircle_Case_Metallic_Black_500

Premiera  LG G3 jeszcze nie miała miejsca, lecz nie jest to żadną przeszkodą dla Koreańczyków, by już teraz zaprezentować funkcjonalny pokrowiec stworzony z myślą o tym telefonie.

Oficjalna premiera smartfona LG G3 została zaplanowana na 27 maja, czyli za 5 dni od momentu napisania tego wpisu. LG nie zamierza jednak do tego czasu nabierać wody w usta i robić z tego wydarzenia niespodzianki. Słuszne podejście, bo w Internecie już teraz można bez problemu znaleźć chyba wszystkie interesujące fakty na temat tego telefonu. LG już teraz umieściło na swoim kanale na YouTubie filmik będący prezentacją pokrowca G3 QuickCircle stworzonego specjalnie dla LG G3.

 


 

LG G3 QuickCircle to pokrowiec z okrągłym wycięciem odsłaniającym kawałek wyświetlacza smartfona. Pozwala on na interakcję z komórką bez konieczności otwierania pokrowca. Wykorzystywany wówczas interfejs przypomina w dużym stopniu to, co ma oferować Google Wear w smartwatchu Motoroli.

lgrc

Myślę, że G3 QuickCircle to udany pomysł. Duża w tym zasługa wzorowego rozplanowania interfejsu i wystarczającej ilości dostępnych funkcji.

Via

Be Sociable, Share!