Lenovo-Golden-Warrior-S8-GPS

W ofercie sklepu Vopmart.com pojawił się smartfon Lenovo Golden Warrior S8. Choć jego oficjalna premiera jeszcze się nie odbyła, to już zdołaliśmy poznać szczegóły dotyczące tego modelu.

Lenovo Golden Warrior S8 to nowa słuchawka chińskiego producenta. Jej nazwa w tłumaczeniu na polski to złoty wojownik. Nie wzięła się ona znikąd, gdyż smartfon będzie dostępny w obudowie o złotym kolorze. Zapomnijcie o innych – nie uświadczymy ani czarnej, ani białej, ani też jakiejkolwiek innej odmiany kolorystycznej. Tylko złoto, które w tym przypadku zalatuje tandetą.

Golden Warrior może się pochwalić nie najgorszymi osiągami, zwłaszcza, że jest tani jak barszcz (ale o tym za moment). Znajdziemy w nim wyświetlacz LTPS o rozdzielczości 1280×720 pikseli i przekątnej 5,3″, czterordzeniowe CPU MediaTek MTK6592M 1,2 GHz, 2 GB RAM-u, aparaty: 13 Mpix (główny) i 5 Mpix (przedni), 16 GB pamięci wewnętrznej, slot na kartę microSD, slot dual-SIM i akumulator 2 000 mAh. Wbudowany system to trochę przestarzały Android 4.2 Jelly Bean.

lenovo-s8-1

Wszystko to jest dostępne w cenie 199$ (608 zł), co jest naprawdę świetną okazją. Oczywiście, budżetowość jest dostrzegalna w wielu miejscach – objawia się chociaż w braku obsługi sieci 4G, zastosowaniu układu MediaTeka czy słabej jak na taką przekątną rozdzielczości ekranu, ale w tej cenie raczej nie znajdzie się niczego lepszego. Za taką cenę jest to i tak naprawdę świetny sprzęt. Data premiery nie została podana, ale nie może ona być odległa, skoro komórka trafiła już na stronę sklepu.

Via

Be Sociable, Share!