BoFwdDmIcAAjULO

Znamy wygląd HTC One (M8) Prime, czyli ulep­szonej wer­sji obec­nego flagowca tajwańskiego producenta.

Tegoroczny HTC One to z pewnoś­cią jeden z bardziej intere­su­ją­cych smarto­fonów dostęp­nych obec­nie w sprzedaży. Jest to smart­fon klasy pre­mium odz­naca­jący się zarówno świetną specy­fikacją oraz dobrym designem. Oczy­wiś­cie, nie jest bez wad — chyba najwięk­szą z nich jest słaby główny aparat, któremu nie pomaga nawet to, że składa się z dwóch obiektywów.

Ta niedoskon­ałość (oraz zapewne także kilka innych) ma zostać zażeg­nana w nad­chodzą­cym HTC One Prime, który będzie podra­sowanym HTC One (M8).

Evleaks umieś­cił na swoim Twit­terze wpis zaw­ier­a­jący grafikę przed­staw­ia­jącą zbliże­nie na jed­nos­tkę aparatu oraz — co ciekawe — ani­mację przed­staw­ia­jącą tego smart­fona z każdej strony.

Prime

Przyz­nam, że nie na to liczyłem odnośnie wzor­nictwa — tele­fon zdaje się prezen­tować dużo mniej ekskluzy­wnie i bardziej sprawia wraże­nie efek­cia­rskiego gadżetu niż ekskluzy­wnego urządzenia dla biz­nes­mena. Dzi­wić może rzu­ca­jąca się w oczy otoczka aparatu, która nieco wys­taje spoza krawędzi obu­dowy. Możemy liczyć na to, że pro­du­cent postanowił zas­tosować lep­szą jed­nos­tkę aparatu. Tak jak w przy­padku zwykłego One’a (M8), nie zabrakło też małego aparatu pomoc­niczego do mierzenia odległości od fotografowanego obiektu.

Via

Ciekawe? Podziel się!