galaxynote3

Dochodzą do nas pierwsze wieści odnośnie Samsunga Galaxy Note 4. Ma on otrzymać ekran rozmiarów z poprzedniego Note’a, lecz o większej rozdzielczości.

Premiera Samsunga Galaxy Note 4 powinna mieć miejsce pod koniec trzeciego kwartału bieżącego roku, co można wywnioskować na podstawie dat premier poprzednich modeli z tej serii. Choć na kalendarzach dopiero maj, już teraz dowiadujemy się pierwszych informacji na temat tego urządzenia.

Samsung Galaxy Note 4 o nazwie produkcyjnej T/Muscat ma odznaczać się ekranem o przekątnej 5,7″. To tyle samo, co w przypadku Galaxy Note’a 3. Różnica ma tkwić w rozdzielczości – o ile w obecnym modelu jest to 1920×1080 pikseli, to nowy tabletofon będzie mógł się pochwalić rozdzielczością QHD, czyli 2560×1440 pikseli.

Nie powinniśmy także zapomnieć o jednej z wcześniejszych plotek, która wspominała o elastycznym wyświetlaczu. Samsung podobno rozważał zastosowanie takiego ekranu w nowym Nocie, lecz raczej są małe szanse na zobaczenie go w finalnej, produkcyjnej wersji tego urządzenia.

Via

Be Sociable, Share!