lgl35

Na niemieckojęzycznej wersji oficjalnej strony LG pojawiły się informacje na temat nowego smartfona tej firmy. Nosi on nazwę L35 i… no cóż – po prostu jest słaby.

LG L35 ma być przedstawicielem trzeciej generacji serii LG L. Jeszcze nie wiemy, kiedy trafi do sklepów na całym świecie, lecz z pewnością nastąpi to już w najbliższym czasie – w innym przypadku informacje na temat tej komórki nie znalazłyby się na stronie producenta.

Telefon ten ma otrzymać mały ekran 3,2″, dwurdzeniowego Snapdragona 200 (1,2 GHz), 512 MB pamięci RAM i 4 GB tej wbudowanej. Akumulator cechować się będzie pojemnością 1 540 mAh. Nie zabraknie slotu na karty pamięci, a system operacyjny to Android 4.4 KitKat.

LG L35 trafi do sprzedaży w dwóch wersjach kolorystycznych: czarnej i białej. Jego cena ma wynieść 399 dolarów brazylijskich, czyli nieco ponad 550 zł.

Czy 550 zł to nie za dużo za telefon odznaczający się tak słabą specyfikacją sprzętową, że trudno napisać o nim cokolwiek dobrego? W tej cenie znajdziemy dużo ciekawsze smartfony, niekoniecznie oparte na Androidzie, który na takich bebechach będzie się zwyczajnie dławił.

Via

Be Sociable, Share!