gflex

LG G Flex to chyba najodważniejszy smartfon ostatnich czasów. Fanów tego urządzenia ucieszy fakt, że LG planuje pokazać jego następcę w pierwszym kwartale przyszłego roku.

LG G Flex to – nie licząc raczej kiepskiego Samsunga Galaxy Round – pierwszy smartfon o zakrzywionym wyświetlaczu. Opinie na jego temat są mieszane. Jedni zachwycają się nad innowacjami zawartymi w tym modelu, natomiast inni pukają się w głowę zastanawiając się, czy wygięty ekran posiada jakiekolwiek sensowne zastosowanie. Ja należę do tych pierwszych – cieszę się, że koreański producent pozwala sobie na eksperymenty. Oprócz charakterystycznego, zakrzywionego wyświetlacza G Flex odznacza się tym, że jego tylna część obudowy dosłownie wchłania zarysowania.

Evleaks opublikował pierwsze informacje na temat następcy tego smartfona. Jego nazwa to – bez niespodzianek – LG G Flex 2. Poniżej wstawiam tweet, o którym mowa:

 

 Evleaks rozbudził moją ciekawość odnośnie tego smartfona, lecz nie wyjaśnił zbyt wiele. Poznaliśmy co prawda orientacyjną datę premiery G Flexa 2, ale dużo ważniejszym pytaniem jest: czym ma być ten bajer? Na razie możemy się jedynie domyślać, a prawdy pewnie jeszcze prędko nie poznamy. W końcu do 2015 roku jeszcze trochę czasu zostało…

Via

Be Sociable, Share!