LG-G-Watch

Zegarki z Androidem to bardzo bliska przyszłość. Motorola i LG w tym roku wypuszczą swoje pierwsze smartwatche wyposażone w system Android Wear. Co prawda premiera tych urządzeń jeszcze przed nami, lecz LG prezentuje swoje urządzenie już teraz na krótkim filmiku.

Android Wear ma być systemem operacyjnym stworzonym specjalnie z myślą o inteligentnych zegarkach. Ma on zapoczątkować prawdziwą burzę w tym segmencie urządzeń. Pierwsze dwa takie urządzenia już istnieją i zostały opracowane przy ścisłej współpracy z Google. Są to Motorola Moto 360 oraz LG G Watch. Producent z Korei Południowej opublikował dziś krótką prezentację swojego zegarka. Oto ona:
 

 

Na razie o LG G Watch wiemy, że ma kosztować mniej więcej 300$ i być wypuszczony w drugim lub trzecim kwartale bieżącego roku. Możemy spodziewać się dobrej jakości wykonania za sprawą metalowej obudowy oraz niezłego designu.

Inteligentne zegarki to z pewnością urządzenia, które niebawem zyskają sporą popularność i staną się pożądanym gadżetem. LG co prawda zaprezentowało interesujący model, lecz konkurencja nie śpi. Motorola ma swoje Moto 360, które cechuje się jeszcze lepszym wzornictwem. Możemy także spodziewać się odpowiedzi ze strony Apple.

Druga połowa tego roku będzie z pewnością ciekawa dla fanów smartwatchów.

Via

Be Sociable, Share!