nokia_treasure_tag

Nokia Treasure Tag będący brelokiem wyposażonym w elektroniczne moduły łączności ze smartfonem trafił do sprzedaży w Polsce. Kosztuje 99 zł, więc jego cena jest dość akceptowalna.

Z opóźnieniem do sprzedaży w naszym kraju trafiło urządzenie Nokii o nazwie Treasure Tag WS-2. Jest to interesujące urządzonko, które pod swoją niewielką obudową (30 x 30 x 10 mm) posiada Bluetooth 4.0 LE oraz NFC. Pozwalają one na parowanie z telefonem oraz lokalizowanie go na mapie za pomocą specjalnej aplikacji.

Brelok Nokia Traesure Tag może zostać podczepiony do ważnych dla nas przedmiotów, jak np. kluczy lub być umiejscowionym w portfelu. Za sprawą aplikacji zainstalowanej na telefonie pozwala na wyświetlenie na mapie miejsca, w którym łączność pomiędzy oboma urządzeniami została przerwana i tym samym pomóc lokalizować zagubiony przedmiot.

Urządzenie posiada zasięg działania nie przekraczający 40m i jest w stanie wytrzymać na jednej baterii przez pół roku. Na szczęście, można ją bez problemu wymienić na nową.

Nokia Treasure Tag jest dostępny w sklepie NokiaSklepOnline w cenie 99 zł. Sprzedawany jest w czterech różnych wariantach kolorystycznych: cyjanowym, żółtym, czarnym i białym. Odsyłacz do sklepu znajduje się w tym miejscu.

Be Sociable, Share!