BnNqvt4CcAAi9og

W Internecie pojawiła się pierwsza grafika przedstawiająca nowy smartfon HTC o nazwie B2 oraz jego dane techniczne. Ma to być następca modelu J Butterfly, pierwszego smartfona tajwańskiego producenta z ekranem FullHD.

Znany nam dobrze twitterowy profil Evleaks dostarczył kolejnego przecieku informacji. Udostępnił grafikę przedstawiającą nadchodzącą komórkę HTC. Została ona nazwana jako B2, choć prawdopodobnie na rynek wejdzie pod nazwą J Butterfly – dokładnie taką samą, jaką otrzymał smartfon sprzed półtorej roku.

Będzie to już drugi – po HTC One (M8) – smartfon HTC nie różniący się nazwą od swojego poprzednika. Pierwszy J Butterfly był naprawdę rewelacyjnym urządzeniem z wyświetlaczem wyprzedzającym całą ówczesną konkurencję, choć z niejasnych przyczyn nigdy nie trafił do sprzedaży w Polsce. Został on stworzony z myślą o Japonii, jednakże niedługo później zawitał do Stanów Zjednoczonych w nieco zmodyfikowanej wersji pod nazwą Droid DNA. Możemy zatem przypuszczać, że druga generacja J Butterfly także nie zawita do Polski, choć nie jest to przesądzone.

Według japońskiej strony HTCSoku nowy smartfon ma cechować się wyświetlaczem SLCD3 o rozdzielczości FullHD i przekątnej 5″, procesorem Snapdragon 801 2,5 GHz, 2 GB RAM-u, Androidem 4.4.2 KitKat z nakładką Sense 6.0 oraz aparatem Duo-Camera 5 Mpix. Nie zabraknie także stereofonicznych głośników BoomSound.

Via/Via

Be Sociable, Share!