motorola_moto_x

Motorola w najbliższym cza­sie zaprezen­tuje następcę smart­fona Moto X. Potwierdza to nowa grafika, która trafiła na stronę producenta.

Motorola Moto X+1 to smart­fon, który ma być ulep­szoną Motorolą Moto X. Otrzyma moc­niejszą specy­fikację, lecz jej design i pod­sta­wowe cechy mają pozostać niezmienione. Niemal pewne jest, że nad nowym mod­elem pra­cował jeszcze stary zarząd i nie uświad­czymy w nim wkładu Lenovo.

Moto X+1 została dostrzeżona na stronie Motoroli na jed­nej z grafik. Nie mówi ona zbyt wiele, lecz potwierdza ist­nie­nie takiego telefonu.

54128.74124-Moto-X-1

Wcześniejsze doniesienia wskazują na to, że nowa Motorola otrzyma wyświ­et­lacz 5,2″ o rozdziel­czości FullHD, pro­ce­sor Snap­dragon 800 2,3 GHz, 2 GB RAM-u, 32 GB pamięci wewnętrznej i aparat 12 Mpix. Nie zabraknie także najnowszego Androida 4.4 KitKat oraz bajerów z wcześniejszej Moto X, jak np. sterowa­nia głosem bez konieczności włącza­nia ekranu czy możli­wość per­son­al­iza­cji poprzez stronę producenta.

Ważne jest też to, że Motorola Moto X+1 wcale nie będzie kosz­tować for­tuny. Jej cena ma wynieść mniej niż 400 dolarów, co jest naprawdę rozsądną propozycją.

Nowy smart­fon Motoroli może zostać zaprezen­towany już we wtorek 13 maja, pod­czas spec­jal­nej kon­fer­encji. Jed­nakże, nie trafi poza Stany Zjednoczone.

Via

 

Ciekawe? Podziel się!