motorola_moto_x

Motorola w najbliższym czasie zaprezentuje następcę smartfona Moto X. Potwierdza to nowa grafika, która trafiła na stronę producenta.

Motorola Moto X+1 to smartfon, który ma być ulepszoną Motorolą Moto X. Otrzyma mocniejszą specyfikację, lecz jej design i podstawowe cechy mają pozostać niezmienione. Niemal pewne jest, że nad nowym modelem pracował jeszcze stary zarząd i nie uświadczymy w nim wkładu Lenovo.

Moto X+1 została dostrzeżona na stronie Motoroli na jednej z grafik. Nie mówi ona zbyt wiele, lecz potwierdza istnienie takiego telefonu.

54128.74124-Moto-X-1

Wcześniejsze doniesienia wskazują na to, że nowa Motorola otrzyma wyświetlacz 5,2″ o rozdzielczości FullHD, procesor Snapdragon 800 2,3 GHz, 2 GB RAM-u, 32 GB pamięci wewnętrznej i aparat 12 Mpix. Nie zabraknie także najnowszego Androida 4.4 KitKat oraz bajerów z wcześniejszej Moto X, jak np. sterowania głosem bez konieczności włączania ekranu czy możliwość personalizacji poprzez stronę producenta.

Ważne jest też to, że Motorola Moto X+1 wcale nie będzie kosztować fortuny. Jej cena ma wynieść mniej niż 400 dolarów, co jest naprawdę rozsądną propozycją.

Nowy smartfon Motoroli może zostać zaprezentowany już we wtorek 13 maja, podczas specjalnej konferencji. Jednakże, nie trafi poza Stany Zjednoczone.

Via

 

Be Sociable, Share!