140427-lg-g3-leaked-back-buttons

Nadchodzący LG G3 ma stać się nowym flagowcem koreańskiego producenta. Jak na razie zapowiada się naprawdę interesująco, głównie za sprawą niezwykle szczegółowego ekranu o rozdzielczości 2560×1440 pikseli.

Zaprezentowany w sierpniu ubiegłego roku LG G2 okazał się naprawdę mocnym i interesującym smartfonem. Stał się bazą do stworzenia jeszcze lepszego Nexusa 5 i do tej pory są to jedne z najbardziej interesujących smartfonów na rynku. Jednakże LG stara się być o krok przed Samsungiem i właśnie w tym celu już wkrótce zaprezentuje nam swojego nowego flagowca.

Mowa oczywiście o LG G3. Do sieci ostatnio przedostało się na jego temat sporo interesujących wieści. Już nie jest niespodzianką, że ten model otrzyma wyświetlacz o przekątnej 5,5″ i olbrzymiej rozdzielczości 2560×1440 pikseli. Wiadomo już także, że zostanie wyposażony w procesor Qualcomm Snapdragon 801 , aparat 16 Mpix i akumulator cechujący się pojemnością 3 000 mAh.

Dzisiejszego dnia LG poinformowało, że zamierza zorganizować specjalne wydarzenie 27 i 28 maja. Użyta akcentowana litera G jasno wskazuje na fakt, że zostanie na nim zaprezentowany nowy smartfon z topowej linii G. Co ciekawe, impreza odbędzie się w kilku miejscach: w San Francisco, Nowym Jorku, Londynie (27 maja) oraz w Seulu, Singapurze i Stambule (28 maja).

lg-event

Jakby tego było mało, do Internetu trafiły zdjęcia przedstawiające etui ochronne dla LG G3. Dzięki nim możemy dowiedzieć się, jaki będzie jego wygląd.

Via/Via

Be Sociable, Share!