HaloBajki-aplikacje-windows-phone

HaloBajki to nowa aplikacja zrealizowana przez Wunderman Polska, która skierowana jest do najmłodszego pokolenia i pokazująca, że książki dla dzieci nie muszą być nudne – mogą także uczyć, bawić i wciągnąć do świata nauki i pięknych ilustracji.

Aplikacja HaloBajki na smartfony Nokia Lumia z systemem Windows Phone to nic innego, jak zbiór interaktywnych książek Wydawnictwa Ładne Halo. To co osobiście spodobało mi się w tej apce, to fakt, że została ona stworzona i dedykowana specjalnie dla Polaków. Tak więc nie musimy szukać spolszczonego zamiennika amerykańskiej aplikacji, tylko możemy czytać, bawić się i rozwiązywać zagadki w języku polskim, co jest tak ważne u naszych małych pociech.

aplikacje-windows-phone

Aplikacja pozwala wielokrotnie odkryć tę samą książkę na nowo dzięki możliwości nagrania głosu bliskiej osoby czytającej kolejne strony. Jako pierwsza do aplikacji trafiła książka „Sklepy” – dzięki tej historii dzieci będą mogły dowiedzieć się, gdzie nabyć rozmaite artykuły, skompletować listę zakupów czy też zaprojektować sklepy z zabawkami.

HaloBajki powinny się spodobać dzieciom, a dorośli powinni zachęcić do korzystania właśnie z tego typu aplikacji, zwłaszcza gdy możemy je ściągnąć za darmo (tak, jak w przypadku HaloBajki).

Pobierz aplikację na swój smartfon Nokia Lumia z systemem Windows Phone.

HaloBajki HaloBajki-2

Ciekawe? Podziel się!