iphone76

Kilka przecieków mówiło, że nowy iPhone otrzyma znacznie większy ekran, niż jego poprzednicy. Potwierdza to nowe zdjęcie – iPhone 6 będzie ogromny!

Apple jak żadna inna firma opierała się trendowi powiększania wyświetlaczy uważając, że przekątna do 4″ to optimum dla smartfona. Zwolennicy Jabłuszka w większości podzielają to zdanie uważając, że większe komórki są po prostu niewygodne. Jednakże ogół konsumentów jest innego zdania – smartfony z wielkimi ekranami sprzedają się po prostu lepiej. Aby nawiązać walkę z m.in. Samsungiem Apple w tym roku prawdopodobnie zaprezentuje tabletofona o naprawdę sporej przekątnej ekranu.

Dowodem na to jest kilka wcześniejszych plotek na ten temat oraz nowe zdjęcie, które przedostało się do sieci. Pochodzi ono z chińskiej fabryki i zostało udostępnione poprzez portal Weibo.

ajfon

Sądząc po przednim panelu nowego iPhone’a widać, że design nie uległ zmianom – słynny klawisz home oraz rozmieszczenie głośnika do rozmów czy kamerki powinny zostać niezmienione.

Możliwe, że Apple planuje wydać dwie odmiany iPhone’a – powiększoną oraz zwykłą. Czy tak będzie naprawdę, przekonamy się dopiero gdzieś w okolicach września.

Via

Be Sociable, Share!