Nokia-225-group_featured

Nokia rozszerza swoją ofertę maluchów prezentując nową komórkę o nazwie 225. Jej niewątpliwą zaletą jest niska cena, bo zaledwie 170 zł.

Choć Nokia odnosi coraz większe sukcesy w dziedzinie smartfonów z najwyższej półki, to wciąż największą popularnością cieszą się jej najtańsze komórki. Właśnie zaprezentowała swój nowy model występujący w dwóch odmianach – zwykłej i dual SIM.

Mowa o Nokii 225. Jest oparta o platformę Series 30+ i trzeba przyznać, że spośród reszty urządzeń na rynku z najniższej półki cechuje się bardzo atrakcyjnym wyglądem. Dodatkowym atutem są różne wersje kolorystyczne (czarna, biała, zielona, czerwona i żółta).

 

 
Komórka posiada wyświetlacz o przekątnej 2,8″ i rozdzielczości 320×240 pikseli. Na jej wyposażeniu znajduje się aparat o rozdzielczości 2 Mpix, Bluetooth 3.0, bezprzewodowa łączność SLAM oraz slot na karty pamięci (do 32 GB). Ile wytrzymuje bateria? Nawet do 36 dni w wersji z jedną kartą SIM. Odmiana dual SIM wytrwa zauważalnie krócej, bo do 27 dni.

Nokia zatroszczyła się o odpowiednie oprogramowanie. Nokia 225 posiada przeglądarkę Xpress Browser pozwalającą na zmniejszenie zużycia danych pakietowych. Nie zabrakło wyszukiwarki Bing, Facebooka czy też Twittera. Fani prostych gier też będą zadowoleni za sprawą pięciu preinstalowanych tytułów Gameloftu.

Nokia 225 trafi do sprzedaży w drugim kwartale tego roku. Jej cena ma wynieść 39€, czyli mniej więcej 170 zł.

Via

Be Sociable, Share!