windows-phone-update-2

Nowe doniesienia mówią, że Microsoft jeszcze w tym roku wypuści dwie duże aktualizacje GDR (General Distribution Release) dla systemu Windows Phone 8.1. Trzeba przyznać, że tempo całkiem niezłe.

Aktualizacje GDR to duże update’y systemowe zawierające szereg nowych funkcji lecz nie są na tyle obszerne, by traktować je jako kolejne odsłony systemu. W Windows Phone 8 użytkownicy otrzymali trzy takie aktualizacje. Z nowym Windows Phone 8.1 ma być tak samo.

Microsoft zamierza jeszcze w tym roku udostępnić dwa z trzech zestawów GDR. Pierwszy z nich, GDR1, ma pojawić się na przełomie czerwca i lipca. Drugi powinien trafić do nas w listopadzie lub grudniu, natomiast GDR3 zostanie wypuszczone gdzieś w lutym, marcu lub kwietniu 2015 roku.

Nieśmiało plotkuje się, że aktualizacja GDR1 wniesie wsparcie dla gestów 3D Touch oraz udoskonali pomysł z aplikacji Nokia Refocus i wdroży to rozwiązanie z osobna. Cała reszta pozostaje tajemnicą.

Podane informacje nie są w jakikolwiek potwierdzone, więc może się okazać, że nie okażą się zgodne z prawdą. Nie zawierzajcie się w nie ślepo.

Via

Be Sociable, Share!