c3222c3d-1d45-4b7c-8-b4483a4de1df

Play w końcu wypuścił aplikację pozwalającą użytkownikom tej sieci na zarządzanie swoimi usługami oraz sprawdzanie stanu konta. Co prawda długo czekaliśmy, ale lepiej późno, niż wcale.

Play24 to niezmiernie przydatna aplikacja dla użytkowników sieci Play. Każdy, kto chce w łatwy sposób doładować konto, sprawdzić pozostałe środki na koncie, historię połączeń lub (dez)aktywować różnego rodzaju usługi (np. pakiet Internetu) powinien docenić istnienie tej apki. Do tej pory mogli nią posługiwać się wyłącznie posiadacze urządzeń z iOS-em lub Androidem, a teraz została opublikowana wersja dla systemu Windows Phone.

Do tej pory korzystanie z dobrodziejstw Play24 wiązało się z przymusem wchodzenia na słabo zoptymalizowaną pod smartfony stronę internetową, co nie było ani wygodne, ani szybkie. Aplikacja Play24 na pewno ukróci męki wielu abonentom Play. Warto zwrócić też uwagę, że transmisja danych zużyta w obrębie tej apki jest całkowicie bezpłatna.

Play24 dla Windows Phone jest oczywiście darmowe i działa bez problemu zarówno na najnowszym Windows Phone 8.1, WP8 oraz na starszym WP7.

Play24 – Pobierz aplikację dla Windows Phone

 

Be Sociable, Share!