cxz

Raczej nikt nie powinien mieć wąt­pli­wości w to, że Sam­sung ma w zanadrzu kilka spec­jal­nych odmian swo­jego flagowca Galaxy S5. Teraz do sieci trafiło parę infor­ma­cji na temat Galaxy S5 o wzmoc­nionej obu­dowie i drugim,  z bardziej rozbu­dowanym aparatem z zoomem optycznym.

Sam­sung wie, że wypuszcza­jąc kilka smart­fonów bazu­ją­cych na czołowym Galaxy S5 jest w stanie zaro­bić bardzo duże pieniądze. Marka Galaxy S na dobre zagoś­ciła w głowach kon­sumen­tów i wyro­biła sobie dobrą opinię. Z tego powodu w zeszłym roku mogliśmy poz­nać takie urządzenia, jak S4 Active czy S4 Zoom. W tym roku otrzy­mamy ich następców.

Sam­sung Galaxy S5 Active został wspom­ni­any już w zeszłym tygod­niu na Twit­terze Evleaks. Teraz dochodzą do tego dane User Agent. Smart­fon otrzy­mał kodową nazwę SM-G870A i wiemy o nim tylko tyle, że jego ekran otrzyma rozdziel­czość 1080 x 1920 pikseli.

 

 

holender

O Sam­sungu Galaxy S5 Zoom wiemy więcej. Sam­sung zamierza tym razem zmienić nazewnictwo i to urządze­nie może otrzy­mać nazwę K Zoom. Smart­fon ma charak­tery­zować się ekranem o rozdziel­czości 720 x 1280 pik­seli i przekąt­nej 4,8″, czterordzeniowym pro­ce­sorem Snap­dragon 1,6 GHz lub sześ­ciordzeniowym (4+2) Exynosem oraz Androi­dem 4.4 KitKat z nakładką Touch­Wiz. Jego aparat praw­dopodob­nie odz­naczać się będzie rozdziel­czoś­cią 20 Mpix, 10-krotnym zoomem opty­cznym i lampą ksenonową.

cxz

Via/Via

Ciekawe? Podziel się!