nokia-lumia-630-leaked-2

Oto pier­wszy filmik, na którym została przed­premierowo uwieczniona Nokia Lumia 630. Przed­staw­iony smart­fon posi­ada sys­tem Win­dows Phone 8.1 i będzie następcą Lumii 625.

Jak niemal każdy prze­ciek będący filmikiem przed­staw­ia­ją­cym smart­fon Nokii, tak i w ten pochodzi z Chin. A szkoda, gdyż autor ma dużo do powiedzenia, a więk­szość filmu sku­pia się na opro­gramowa­niu, a nie na samej prezen­tacji urządzenia.

 


 
Oczy­wiś­cie, co nieco możemy się dowiedzieć. Warto zwró­cić uwagę między innymi na ekra­nowe przy­ciski naw­iga­cyjne, szy­bkie przełączniki w rozwinię­ciu paska powiadomień, aplikację Radia FM, zmi­any w przeglą­darce Inter­net Explorer czy nową domyślną przeglą­darkę obrazów. Dzi­wić może brak asys­tenta głosowego, Cor­tany. Możliwe, że nie będzie dostępna dla tego smart­fona lub wyjdzie nieco później w formie osob­nej aplikacji.

Wszys­tkie nasze wąt­pli­wości powinny zostać rozwiane już 2 kwiet­nia — wszys­tkie znaki na ziemi i niebie wskazują, że to właśnie wtedy odbędzie się pre­miera Lumii 630.

Via

Ciekawe? Podziel się!