nexusae0_wm_4.4.3_thumb

Android 4.4.2 KitKat to na tą chwilę najnowsza wersja mobilnego systemu Google’a. Być może już wkrótce straci na ważności, gdyż nieśmiało z horyzontu wyłania się Android KitKat o numerze 4.4.3.

Na trop nadchodzącej aktualizacji Androida wpadli redaktorzy anglojęzycznego serwisu myce. Na danych pochodzących z serwerów Google’a natknięto się na wzmiankę mówiącą o tym, że Android 4.4.3 jest już w fazie tworzenia. Do sieci przedostały się logi zawierające dane na temat buildu nowego Androida, który powstał 6 marca w przypadku Nexusa 5 i 21 marca dla Nexusa 7.

myce-android4.3.3-nexus5

Nowa wersja Androida ma poprawić stabilność połączeń internetowych, załatać błąd związany z szybkim ubytkiem baterii podczas korzystania z aparatu, zwiększyć szybkość łapania ostrości, wprowadzić poprawki dla łączności Bluetooth, stabilności systemu, debugowania USB, diody powiadomień, wykresu użytych danych i paru innych elementów. Dużych nowości brak i aktualizacja wniesie wyłącznie niewielkie zmiany, lecz za to w całkiem sporej ilości.

Nie wiadomo, kiedy uaktualnienie zostanie udostępnione do pobrania, lecz sądzę, że to kwestia kilku najbliższych tygodni. Miejcie swoje Nexusy w pogotowiu.

Via/Via

Be Sociable, Share!