g2mini

LG dzisiejszego dnia zaprezentowało globalnie swój nowy smartfon. LG G2 Mini – bo o nim mowa – to pomniejszona wersja modelu flagowego tej firmy.

Zarówno Samsung, Sony i HTC posiadają zminiaturyzowane odmiany swoich najlepszych smartfonów. Teraz do tego grona dołącza również LG, które dziś zaprezentowało telefon G2 Mini.

Niestety, koreańskie LG nie postanowiło pójść tą samą drogą co Sony ze swoim Z1 Compact i jego maluch cechuje się specyfikacją ustępującą pierwowzorowi. Nowy smartfon charakteryzuje się wyświetlaczem o przekątnej 4,7″ i rozdzielczości 960×540 pikseli, 2 GB RAM-u, przednim aparatem 1,3 Mpix, 8 GB pamięci wbudowanej i slotem na kartę microSD. Słuchawka będzie sprzedawana w wersjach różniących się procesorem (Snapdragon 400 1,2 GHz lub Tegra 4i 1,7 GHz do wyboru) i aparatem (8 lub 13 Mpix). Specyfikacja może i nie jest zła, lecz z pewnością nie można mówić o G2 Mini jako o przedstawicielu wyższej półki – jest to urządzenie o przeciętnej specyfikacji udające high-end.

Smartfon ma być oferowany w kolorach: czarnym, białym, czerwonym, białym i złotym. Nie powinniśmy się martwić o jego brak dostępności w Polsce. Powinien pojawić się u nas lada dzień, lecz jego cena jest jeszcze nieznana.

Via

Ciekawe? Podziel się!