LUMIA1820

Firma Noreve produkująca ekskluzywne pokrowce na smartfony właśnie poinformowała na swojej stronie o swoim nowym produkcie. Jest to pokrowiec zaprojektowany z myślą o… Lumii 1820. Co z tego że taki smartfon oficjalnie nawet nie istnieje?

Nokia Lumia 1820 to model owiany tajemnicą. Co prawda istnieją przecieki na temat takiego smartfona. Poznaliśmy grafikę przedstawiającą ten model oraz specyfikację już dawno temu, lecz obie informacje pochodzą z niepewnych źródeł i szybko uznano je za mało prawdopodobne. Teraz jednak pojawia się kolejna wiadomość na temat smartfona o takiej samej nazwie.

Firma Noreve produkująca piękne, ekskluzywne pokrowce dla smartfonów i tabletów napisała, że stworzyła jeden przeznaczony dla Lumii 1820. Czyżby firma była na tyle spoufalona z Nokią, by ta dawała jej wcześniejsze informacje na temat swoich urządzeń? Jest to możliwe, gdyż już wcześniej poznaliśmy jeden przypadek, w którym producent pokrowców zdał się wyprzedzić rzeczywistość. Szkoda, że dane na stronie Noreve (w tym dwa zdjęcia zamieszczone poniżej) nie mówią nic na temat smartfona.

coming_soon_production

sharepict

 

Nokia Lumia 1820 według wspomnianego przecieku sprzed dwóch miesięcy ma odznaczać się designem pochodzącym z Lumii 928, procesorem Snapdragon 805, ekranem 2K o przekątnej 5,2″, 3 GB pamięci RAM, 32 GB wbudowanej pamięci, akumulatorem 3 400 mAh i wielosoczewkowym aparatem Lytro z lampą ksenonową. Jeśli taka specyfikacja okazałaby się prawdą, fani Nokii z pewnością byliby wniebowzięci.

Via

 

Ciekawe? Podziel się!