Nokia-Lumia-630

Wszys­tkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że już 2 kwiet­nia Nokia zaprezen­tuje dwa nowe smart­fony. Wśród nich zna­jdzie się Nokia Lumia 630. Teraz trafiła do Inter­netu na czterech zdjęciach.

Nokia Lumia 630 to smart­fon, od którego pre­miery dzieli nas już naprawdę niewiele. Zwykle nad­chodzące nowinki Nokii mogliśmy podzi­wiać już na całkiem sporo przed pre­mierą za sprawą zdjęć z prze­cieków, lecz tym razem jest inaczej. Do tej pory ujrzeć ją mogliśmy jedynie dzięki ren­derom udostęp­nionym przez Evleaksa, a fotek przed­staw­ia­jące fizy­czne urządze­nie do tej pory brakowało.

BjpbSG6CUAAPOne_thumb

Teraz Lumia 630 stała się bohaterką kolażu opub­likowanego w sieci przez użytkown­ika z Chin. Niestety, zdję­cia są słabej jakości i przed­staw­iają inter­fejs, a nie samego smart­fona. Sprawy nie ułatwia także fakt, iż napisy są w języku chińskim. Naj­ciekawsze chyba jest ukazanie tła kafelków i przy­cisków dotykowych. Oso­biś­cie jestem zaw­iedziony efek­tem tła i z taką grafiką wygląda to dość słabo.

Przy­pom­i­nam, że według plotek Nokia Lumia 630 ma cechować się  wyświ­et­laczem 4,5″ o rozdziel­czości 480x800 pik­seli, czterordzeniowym pro­ce­sorem i 1 GB  RAM-u. Jej pre­miera zaplanowana jest na 2 kwiet­nia pod­czas kon­fer­encji Microsoft Build.

Via

Ciekawe? Podziel się!