Nokia-Lumia-630

Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że już 2 kwietnia Nokia zaprezentuje dwa nowe smartfony. Wśród nich znajdzie się Nokia Lumia 630. Teraz trafiła do Internetu na czterech zdjęciach.

Nokia Lumia 630 to smartfon, od którego premiery dzieli nas już naprawdę niewiele. Zwykle nadchodzące nowinki Nokii mogliśmy podziwiać już na całkiem sporo przed premierą za sprawą zdjęć z przecieków, lecz tym razem jest inaczej. Do tej pory ujrzeć ją mogliśmy jedynie dzięki renderom udostępnionym przez Evleaksa, a fotek przedstawiające fizyczne urządzenie do tej pory brakowało.

BjpbSG6CUAAPOne_thumb

Teraz Lumia 630 stała się bohaterką kolażu opublikowanego w sieci przez użytkownika z Chin. Niestety, zdjęcia są słabej jakości i przedstawiają interfejs, a nie samego smartfona. Sprawy nie ułatwia także fakt, iż napisy są w języku chińskim. Najciekawsze chyba jest ukazanie tła kafelków i przycisków dotykowych. Osobiście jestem zawiedziony efektem tła i z taką grafiką wygląda to dość słabo.

Przypominam, że według plotek Nokia Lumia 630 ma cechować się  wyświ­et­laczem 4,5″ o rozdziel­czości 480×800 pik­seli, czterordzeniowym pro­ce­sorem i 1 GB  RAM-u. Jej premiera zaplanowana jest na 2 kwietnia podczas konferencji Microsoft Build.

Via

Be Sociable, Share!