gra

Jeśli jesteście fanami gier przygodowych, powinniście wyczekiwać The Frostrune –  przygodówki opartej na nordyckich wierzeniach, która trafi do sklepów tego lata.

The Frostrune to ciekawie zapowiadająca się przygodówka osadzona w świecie wikingów pełnym zjawisk i wydarzeń znanych z nordyckich wierzeń. Taki świat przedstawiony ma sprawić, że gra będzie niepowtarzalna i wniesie powiew świeżości do gatunku przygodówek mobilnych, który obecnie jest zdominowany przez porty starych gier z pecetów.

Gra w zeszłym tygodniu otrzymała swój pierwszy trailer. Nie przedstawia on co prawda wiele, lecz jest on dobrą okazją, by przyjrzeć się oprawie artystycznej tej produkcji.

 

The Frostrune Teaser Trailer from Grimnir on Vimeo.

 

Ręcznie rysowane tła wysokiej jakości w The Frostrune zdają się prezentować naprawdę dobrze. Połączenie  lokacji rodem z gier fantasy, stonowanych barw i stylu przypominającego obrazy olejne sprawia, że gra będzie mogła pochwalić się oprawą wizualną lepszą od większości swoich rywalek.

Gra zadebiutuje latem tego roku i ma trafić na Androida, iOS i Windows Phone 8. Niestety, twórcy na ten moment zaserwowali nam oszczędne informacje, więc nie wiemy nic więcej.

Via

Be Sociable, Share!