gra

Jeśli jesteś­cie fanami gier przy­godowych, powin­niś­cie wyczeki­wać The Frostrune —  przy­godówki opartej na nordy­c­kich wierzeni­ach, która trafi do sklepów tego lata.

The Frostrune to ciekawie zapowiada­jąca się przy­godówka osad­zona w świecie wik­ingów pełnym zjawisk i wydarzeń znanych z nordy­c­kich wierzeń. Taki świat przed­staw­iony ma sprawić, że gra będzie niepow­tarzalna i wniesie powiew świeżości do gatunku przy­godówek mobil­nych, który obec­nie jest zdomi­nowany przez porty starych gier z pecetów.

Gra w zeszłym tygod­niu otrzy­mała swój pier­wszy trailer. Nie przed­stawia on co prawda wiele, lecz jest on dobrą okazją, by przyjrzeć się oprawie artysty­cznej tej produkcji.

 

The Frostrune Teaser Trailer from Grimnir on Vimeo.

 

Ręcznie rysowane tła wysok­iej jakości w The Frostrune zdają się prezen­tować naprawdę dobrze. Połącze­nie  lokacji rodem z gier fan­tasy, stonowanych barw i stylu przy­pom­i­na­jącego obrazy ole­jne sprawia, że gra będzie mogła pochwalić się oprawą wiz­ualną lep­szą od więk­szości swoich rywalek.

Gra zade­bi­u­tuje latem tego roku i ma trafić na Androida, iOS i Win­dows Phone 8. Niestety, twórcy na ten moment zaser­wowali nam oszczędne infor­ma­cje, więc nie wiemy nic więcej.

Via

Ciekawe? Podziel się!