SONY DSC

Pojawiła się pogłoska mówiąca o tym, że Motorola w trzecim kwartale tego roku ma zaprezentować własny tabletofon. Niestety, informacje są dość niejasne.

Motorola odkąd przeszła w ręce Lenovo nie pokazała jeszcze niczego interesującego. Miejmy nadzieję, że to wkrótce się zmieni. Możliwe, że poczujemy to już za parę miesięcy. Wtedy to ma zostać zaprezentowany tabletofon właśnie tej firmy. Tak przynajmniej mówią najnowsze wieści.

Niestety, urządzenie jest owiane tajemnicą i informacje na jego temat są bardzo skąpe. Wiadomo jedynie, że zostanie zaprezentowane w lipcu lub sierpniu i otrzyma wyświetlacz o przekątnej 6- lub 6,3″. To jedyne znane na informacje na chwilę obecną.

Nie wiadomo, czy firma postanowi dystrybuować ten model tak, jak robiła to do tej pory (sprzedaż wyłącznie w Stanach Zjednoczonych), czy też będzie dostępny na całym świecie. Miejmy nadzieję, że Lenovo do tej pory zdąży dokonać przemian związanych z polityką wewnętrzną, gdyż ułatwi to możliwość zaistnienia modelu na polskich półkach sklepowych.

Via

Ciekawe? Podziel się!