galaxy_s5-metal-aluminium-samsung

Rosyjski oddział Samsunga umieścił w Internecie krótką wiadomość i grafikę, które wskazują na to, że jutro powinniśmy spodziewać się premiery nowego urządzenia tej firmy. Najprawdopodobniej chodzi o nowego flagowca z linii Galaxy F.

Samsung co prawda całkiem niedawno zaprezentował swojego flagowego Galaxy S5, lecz wygląda na  to, że to nie jest szczyt możliwości dla tej firmy. Rosyjski oddział koreańskiego giganta umieścił na swoim Twitterze interesujący wpis, który w wolnym tłumaczeniu na język polski brzmi następująco:

Coś takiego jeszcze nie miało miejsca wcześniej. Jutro #Samsung zaprezentuje światu swoje nowe urządzenie wysokiej klasy. Ciekawi Cię, co to będzie?

Oprócz tekstu jest też grafika. Umieszczam ją poniżej:

samsung-russia-high-class-device-03-19-2014

Można domyślać się, że chodzi o zapowiadanego już wcześniej przedstawiciela zupełnie nowej linii  Galaxy F. Miałby się on odznaczać aluminiową obudową i wyświetlaczem o rozdzielczości 2K. Grafika wskazuje na to, że będzie dostępny w cyjanowym, różowym, białym, brązowym i czarnym kolorze.

Nie wiadomo jednak do końca, czy będzie to właśnie to urządzenie. Dziwne, aby premiera tak ważnego smartfona odbyła się bez zaplanowanego wydarzenia, w dodatku tak szybko po premierze Galaxy S5. Niemniej, jestem zainteresowany tym, co Samsung ma zamiar nam jutro pokazać.

Via

Be Sociable, Share!