htcsense6videoaam

The All New HTC One pojawił się już na wielu przeciekach. Teraz do przecieków związanych z tym smartfonem możemy dodać filmik prezentujący jego nakładkę systemową, HTC Sense 6.0.

Filmik co prawda nie należy do wyczerpujących, lecz i tak jesteśmy w stanie się dowiedzieć z niego paru interesujących rzeczy. Sama nakładka prezentuje się bardzo elegancko i obrała tą samą drogę designu, co jej poprzedniczka, Sense 5. Teraz została dopieszczona i prezentuje się jeszcze ładniej.

Wśród nowych funkcji możemy znaleźć – między innymi – rozbudowane gesty oraz funkcję Double Tap znaną ze smartfonów LG. Pozwala ona na obudzenie telefonu poprzez dwukrotne stuknięcie w ekran. Mnie zaciekawiła możliwość zmiany czcionki bez konieczności restartowania smartfona. Całkiem zaskakująca jest obecność programowego korektora dźwięku Beats Audio (Firma Beats już od jakiegoś czasu nie należy do HTC).

The All New HTC One (Zupełnie Nowy HTC One/HTC One 2014) ma zostać oficjalnie zaprezentowany 25 marca, w przyszły wtorek.

Via

Be Sociable, Share!