Samsung_ATIV_SE

Do sieci przedostał się render prasowy nadchodzącego smartfona Samsunga z systemem Windows Phone 8.1. Co dziwne, wygląda na to, że będzie dostępny na wyłączność amerykańskiej sieci Verizon.

Samsung jakiś czas temu zrezygnował z tworzenia smartfonów z systemem Windows Phone 8 i postanowił zająć się Androidem oraz swoim autorskim Tizenem. Jednakże, wygląda na to, że rosnący sukces platformy Microsoftu skłonił go do powrotu. W ciągu najbliższych miesięcy powinniśmy doczekać się oficjalnej premiery Samsunga ATIV SE z tym właśnie systemem.

Niejaki Evleaks przedstawił grafikę ukazującą przód i plecki ATIV-a SE. Zaskakiwać może to, że obudowa wykonana została z aluminium, a nie – tak jak w przypadku androidowych odpowiedników – z taniego plastiku. To bardo duży plus. Sam kształt nie odbiega za bardzo od modeli z linii Galaxy S.

Telefon ma otrzymać system Windows Phone 8.1. Pogłoski mówią, że wyświetlacz otrzyma przekątną 5″ oraz rozdzielczość 1920×1080 pikseli. Zabraknie niestety fizycznego spustu aparatu.

Kolejną złą wieścią jest to, że ATIV SE prawdopodobnie będzie dostępny jedynie dla amerykańskiej sieci Verizon. To oznacza, że będzie go można nabyć wyłącznie w Stanach Zjednoczonych. To zdecydowanie nie brzmi dobrze…

Via

Ciekawe? Podziel się!