BimNjTACQAEBNi8

 

Wygląda na to, że natrafiliśmy na nowe informacje dotyczące przyszłego flagowca koreańskiego LG. Ten prawdopodobnie otrzyma nazwę G3, lecz na razie kryje się pod kodem D850.

W styczniu koreańskie media doniosły o pierwszych wiadomościach na temat smartfona LG G3. Mówiły one, że otrzyma wyświetlacz o imponującej rozdzielczości 1440×2560 pikseli (QHD, Quad High Definition) i przekątnej 5,5″. Jego premiera ma mieć miejsce 17 maja. To były jedyne informacje, które wtedy poznaliśmy. Czego dowiedzieliśmy się tym razem? Niestety, tak naprawdę niczego nowego.

Znany informator @Evleaks dotarł do danych User Agent, które potwierdzają rzekomą rozdzielczość smartfona. Urządzenie odznacza się nazwą kodową D850 i jest wielce prawdopodobne, że chodzi właśnie o następcę LG G2.

W sieci można znaleźć także zrzuty ekranowe prezentujące dwa ekrany z (prawdopodobnie) LG G3. Rozdzielczość wskazuje, że jest to prawda, lecz równie dobrze mogą one pochodzić z innego modelu. Screeny można obejrzeć tutaj (screen 1) oraz tutaj (screen 2).

Niestety, nie znamy żadnych innych informacji. To, co najważniejsze, czyli specyfikacja techniczna, nie została jeszcze ujawniona. To powinno nastąpić dopiero za jakiś czas. Na razie powinniśmy być zadowoleni z tego, że tak zaufane źródło, jak @Evleaks potwierdza istnienie G3.

Via

Be Sociable, Share!