BimNjTACQAEBNi8

 

Wygląda na to, że natrafil­iśmy na nowe infor­ma­cje doty­czące przyszłego flagowca kore­ańskiego LG. Ten praw­dopodob­nie otrzyma nazwę G3, lecz na razie kryje się pod kodem D850.

W sty­czniu kore­ańskie media doniosły o pier­wszych wiado­moś­ci­ach na temat smart­fona LG G3. Mówiły one, że otrzyma wyświ­et­lacz o imponu­jącej rozdziel­czości 1440x2560 pik­seli (QHD, Quad High Def­i­n­i­tion) i przekąt­nej 5,5″. Jego pre­miera ma mieć miejsce 17 maja. To były jedyne infor­ma­cje, które wtedy poz­nal­iśmy. Czego dowiedzieliśmy się tym razem? Niestety, tak naprawdę niczego nowego.

Znany infor­ma­tor @Evleaks dotarł do danych User Agent, które potwierdzają rzekomą rozdziel­czość smart­fona. Urządze­nie odz­nacza się nazwą kodową D850 i jest wielce praw­dopodobne, że chodzi właśnie o następcę LG G2.

W sieci można znaleźć także zrzuty ekra­nowe prezen­tu­jące dwa ekrany z (praw­dopodob­nie) LG G3. Rozdziel­czość wskazuje, że jest to prawda, lecz równie dobrze mogą one pochodzić z innego mod­elu. Screeny można obe­jrzeć tutaj (screen 1) oraz tutaj (screen 2).

Niestety, nie znamy żad­nych innych infor­ma­cji. To, co najważniejsze, czyli specy­fikacja tech­niczna, nie została jeszcze ujawniona. To powinno nastąpić dopiero za jakiś czas. Na razie powin­niśmy być zad­owoleni z tego, że tak zau­fane źródło, jak @Evleaks potwierdza ist­nie­nie G3.

Via

Ciekawe? Podziel się!