Screen-Shot-2014-03-13-at-02.03.56

Kolejną nowością w systemie Windows Phone 8.1 ma być nowa aplikacja aparatu. Otrzyma ona nazwę Microsoft Camera i już teraz możemy zobaczyć jak się prezentuje.

Już od jakiegoś czasu jesteśmy częstowani nowymi przeciekami na temat Windows Phone 8.1 za sprawą filmików umieszczanych przez ekipę serwisu UnleashThePhones.com. Tym razem postanowili oni przedstawić w Internecie to, jak prezentuje się nowa systemowa aplikacja aparatu fotograficznego.

 

)
 

Aplikacja nosi nazwę Microsoft Camera i prezentuje się przyzwoicie – posiada wystarczającą ilość funkcji oraz wygodny interfejs. Z prawej strony ekranu użytkownik może ustawić sobie pięć wybranych skrótów do zmiany poszczególnych ustawień aparatu. Jeśli chodzi o funkcje, nie ma tutaj niczego niespotykanego z wyjątkiem tego, że smartfon domyślnie usuwa niezapisane zdjęcia seryjne dopiero po siedmiu dniach.

Microsoft Camera wygląda na niezłą aplikację aparatu, lecz posiadacze Nokii raczej nie będą nią zainteresowani ze względu na to, że mogą korzystać z Nokia Camera, która jest zdecydowanie lepszą apką.

Via

Be Sociable, Share!