Lumia 1520 128GB Sandisk Card

SanDisk podczas targów Mobile World Congress 2014 zaprezentował kartę microSD o wielkiej pojemności 128 GB. Została stworzona przede wszystkim z myślą o urządzeniach z Androidem i producent ani słowem nie wspomniał na temat Windows Phone. Okazuje się jednak, że Windows Phone 8 bez problemu potrafi odczytywać tak duże karty.

SanDisk przedstawiając pierwszą na świecie kartę microSD o pojemności 128 GB dokonał kroku w kierunku rozwoju urządzeń mobilnych. Odkąd smartfony i tablety posiadają ekrany o niesamowitej rozdzielczości oraz wielowątkowe, szybkie procesory, oglądanie na nich plików video jest czystą przyjemnością. Jeden film w jakości FullHD jest w stanie ważyć kilkanaście gigabajtów, więc nie powinno dziwić to, że karty pamięci o tak dużych pojemnościach mogą być dla pewnego typu użytkowników bardzo przydatne.

61wBnz8JK-L._SL1500_

Karta SanDiska Ultra 128 GB cechuje się standardem SDXC oraz 10 klasą szybkości. Według benchmarków, jest nawet o 20% szybsza od karty SanDisk Ultra microSDXC 64GB. Użytkownik NoRomBasic twierdzi, że nowa, 128-gigowa karta pamięci działa bez najmniejszego problemu z jego Lumią 1520.

Oczywiście, cena tej karty jest adekwatna do jej pojemności i prędkości – kosztuje 119$ i można ją kupić za pośrednictwem Amazonu.

Via

Be Sociable, Share!