wtrmrkd_mount_blade_chargingknights.0_standard_800.0

Mount & Blade: Warband to komputerowa gra RPG z 2010 roku, która do tej pory posiada całkiem sporą społeczność oddanych fanów. Od teraz jest ona dostępna także dla posiadaczy urządzeń z Androidem, lecz… prawdopodobnie i tak w nią nie zagrasz.

Mound & Blade: Warband to przykład, że gry o nieciekawej oprawie graficznej wciąż mają szansę na osiągnięcie sukcesu – na pierwszy rzut oka jest to mało rozbudowany erpeg, lecz trzeba mu przyznać, że ma swój urok. Pozwala wczuć się w postać rycerza sprzed kilku wieków i odbywać wojaczki, brać udział w turniejach czy zarobić fortunę na handlu. W Mount & Blade po dziś dzień gra całkiem spora rzesza graczy, którzy wytworzyli całkiem ciekawą społeczność modderską.

Od tej pory Mount & Blade: Warband jest dostępny także na platformę Android. Jest to kropka w kropkę port z pecetów i gra nie została okrojona z niczego. Działa nawet tryb multiplayer dla 64 osób, a graficznie tytuł prezentuje się identycznie.

 

)
 
Jest jeden problem – gra dostępna jest jedynie na urządzenia z Tegrą 4, a tych jest jak na lekarstwo. To jednak nie wszystko – wymagany jest także gamepad. A szkoda, gdyż  i jedno, i drugie znacząco ogranicza grono potencjalnych odbiorców. Ach, dodajmy też wysoką cenę – teraz Warband kosztuje 21,25 zł, lecz jest to cena po czasowej obniżce 30%.

Mount & Blade: Warband – link do Google Play

 

Be Sociable, Share!