htcm8frontbackaam

Zupełnie Nowy HTC One pojawił się już na niezliczonej liczbie przecieków. To jednak nie koniec – atmosfera wokół premiery tego modelu wciąż jest podsycana za sprawą kolejnych zdjęć.

HTC One drugiej generacji ma pojawić się oficjalnie dopiero 25 marca, lecz wiemy o nim sporo już teraz. To za sprawą niezwykle dużej liczby przecieków, których bohaterem jest ten właśnie telefon. Teraz możecie podziwiać go na kolejnych i – co ważne – wyraźnych fotkach.

 

Zupełnie Nowy HTC One (The All New HTC One) ma otrzymać wyświetlacz o przekątnej 5″ i rozdzielczości 1920×1080 pikseli (z klawiszami ekranowymi), 2 GB pamięci operacyjnej, NFC, slot na karty pamięci i baterię o pojemności 2 900 mAh. Bardzo interesująco przedstawia się kwestia zdolności fotograficznych. To za sprawą, że z tyłu obudowy ujrzymy nie jeden, a dwa obiektywy, co ma pozwolić na uzyskanie lepszej jakości, większej głębi, a łapanie ostrości ma przebiegać szybciej. Wciąż tajemnicą jest ilość megapikseli.

Pamiętajcie – HTC zaplanowało 25 marca wydarzenie, na którym przedstawi światu ten model. To już za dwa tygodnie i jeden dzień.

Via

Ciekawe? Podziel się!