3san

Do Internetu trafił kolejny krótki filmik przedstawiający nowe funkcje w systemie Windows Phone 8.1. Tym razem przedstawione zostały ustawienia Wi-Fi.

Windows Phone 8.1 pojawia się w sieci na coraz to kolejnych filmikach. Teraz dowiadujemy się, że otrzyma kilka nowych ustawień związanych z działaniem bezprzewodowej sieci Wi-Fi. Video zostało opublikowane przez Unleashthephones – kanał na YouTube, który już wcześniej udostępnił parę innych przecieków związanych z nadchodzącym mobilnym systemem Microsoftu.

 

 
Windows Phone 8.1 pozwoli na czasowe wyłączenie sieci Wi-Fi (na godzinę, cztery, cały dzień lub ustawione ręcznie). Nowością będzie także tryb Wi-Fi Sense, który pozwoli na oszczędzenie danych pakietowych poprzez automatyczne łączenie się z hotspotami bez potrzeby akceptowania warunków użytkowania czy podawania swoich danych. Inną nowością ma być możliwość dzielenia się z innymi swoimi zapisanymi sieciami Wi-Fi poprzez Outlook, Skype oraz Facebooka. Wydaje mi się jednak, że mało kto kiedykolwiek z tego skorzysta 😉

Via

Be Sociable, Share!