nokia

Wieść głosi, że Nokia zaplanowała na 19 kwietnia swoją konferencję. Czy zostaną na niej zaprezentowane pierwsze smartfony z systemem Windows Phone 8.1?

Informacji na temat Windows Phone 8.1 zdążyło się już przedostać całkiem sporo. Mogłoby to sugerować, że premiera tego systemu powinna nastąpić w niezbyt odległej przyszłości.Teraz w końcu poznaliśmy pierwszą wieść mówiącą o jakiejś konkretnej dacie. Źródłem jest @evleaks, który jest znany ze swojej prawdomówności i uznawany jest za jedno z najbardziej wiarygodnych źródeł przecieków.

 

Wiadomość, którą umieścił na swoim Twitterze jest bardzo lapidarna i w tłumaczeniu brzmi następująco: kolejne wydarzenie Nokii 19 kwietnia? Mi nie podoba się to, że @evleaks zastosował na końcu znak zapytania – sugeruje to, że sam do końca nie jest pewny tej informacji. Toma Warrena z The Verge natomiast zaskoczył fakt, że konferencja miałaby odbyć się w sobotę.

Możliwe, że podczas tego wydarzenia zostaną pokazane pierwsze smartfony z systemem Windows Phone 8.1. Sam na to liczę i mam nadzieję, że nie zostanę zmuszony czekać dłużej.

Via

Ciekawe? Podziel się!