g flex

LG G Flex nie posiada funkcji nagrywania filmów 4K. Wkrótce to może się zmienić za sprawą aktualizacji systemowej.Oczywiście, jest to powód do szczęścia, ale czy nie można było tak od razu?

LG G Flex to zdecydowanie najbardziej innowacyjny smartfon ubiegłego roku. Pomysł na telefon z wygiętym ekranem jest z pewnością nietypowy i nie każdemu musi przypaść do gustu, lecz trzeba przyznać, że LG należą się oklaski za chęć wdrażania innowacyjnych technologii w życie.

G Flex odznacza się świetną specyfikacją – otrzymał procesor Snapdragon 800 2,26 GHz, 2 GB pamięci RAM, gibki wyświetlacz P-OLED o przekatnej 6″ i rozdzielczości 1280×720 pikseli, moduł LTE oraz aparat 13 Mpix z możliwością nagrywania filmów Full HD w 60 klatkach na sekundę. Brzmi świetnie, lecz nie doskonale. Przede wszystkim, gęstość pikseli nie zachwyca. na to niestety nic nie poradzimy. Co innego w kwestii nagrywania filmów – LG pracuje nad aktualizacją do Androida 4.4 KitKat, która wniesie wsparcie dla rozdzielczości 4K. Wiadomo o tym za sprawą danych pochodzących z User Agenta, które widać poniżej:

dsadusa

Via

Be Sociable, Share!