g flex

LG G Flex nie posi­ada funkcji nagry­wa­nia filmów 4K. Wkrótce to może się zmienić za sprawą aktu­al­iza­cji systemowej.Oczywiście, jest to powód do szczęś­cia, ale czy nie można było tak od razu?

LG G Flex to zde­cy­dowanie najbardziej innowa­cyjny smart­fon ubiegłego roku. Pomysł na tele­fon z wygię­tym ekranem jest z pewnoś­cią niety­powy i nie każdemu musi przy­paść do gustu, lecz trzeba przyz­nać, że LG należą się oklaski za chęć wdraża­nia innowa­cyjnych tech­nologii w życie.

G Flex odz­nacza się świetną specy­fikacją — otrzy­mał pro­ce­sor Snap­dragon 800 2,26 GHz, 2 GB pamięci RAM, gibki wyświ­et­lacz P-OLED o przekat­nej 6″ i rozdziel­czości 1280x720 pik­seli, moduł LTE oraz aparat 13 Mpix z możli­woś­cią nagry­wa­nia filmów Full HD w 60 klatkach na sekundę. Brzmi świet­nie, lecz nie doskonale. Przede wszys­tkim, gęs­tość pik­seli nie zach­wyca. na to niestety nic nie poradz­imy. Co innego w kwestii nagry­wa­nia filmów — LG pracuje nad aktu­al­iza­cją do Androida 4.4 KitKat, która wniesie wspar­cie dla rozdziel­czości 4K. Wiadomo o tym za sprawą danych pochodzą­cych z User Agenta, które widać poniżej:

dsadusa

Via

Ciekawe? Podziel się!