HTC-One-2014-Verizon

Jeśli HTC miało w planach przygotować nam niespodziankę swoim nadchodzącym smartfonem, to musi się pogodzić z porażką – pomimo tego, że Zupełnie Nowy HTC One nie został jeszcze zaprezentowany, wiemy o nim niemal wszystko.

Zupełnie Nowy HTC One, The All New HTC One tudzież HTC One (2014) stał się bohaterem długiego, bo aż dwunastominutowego filmiku. W jego trakcie młody jutuber postanowił zaprezentować nam najważniejsze funkcje nowego modelu i porównać go do swojego poprzednika. Elementy, które wzbudziły w nim największą uwagę to aparat i wyświetlacz. Niestety, nie mieliśmy okazji obejrzeć dwóch tylnych obiektywów w akcji jednocześnie, gdyż przedstawiony smartfon jest modelem rozwojowym, więc niektóre funkcje nie działają w nim tak, jak należy.

 


 

Co ciekawe, o nagraniu dowiedział się Jeff Gordon, starszy menedżer  działu globalnej komunikacji sieciowej w HTC. Dotarł do Twittera jutubera i zapowiedział, że młody chłopaczyna może mieć poważne kłopoty. Sprawę ułatwiło to, że chłopak był na tyle nierozsądny, że nie zakrył nawet numeru IMEI znajdującego się z tyłu obudowy. Rodzice raczej nie będą zadowoleni… 😉

Via

Be Sociable, Share!