lumia-630

Evleaks, postać znana z pub­likowa­nia prze­cieków na temat nad­chodzą­cych smart­fonów, wrzu­cił do sieci ren­der przed­staw­ia­jący wygląd smart­fona Nokia Lumia 630.

Chyba każdy zgodzi się ze mną, że infor­ma­cja Evleaks to najbardziej zau­fane źródło prze­cieków na temat Nokii w całym Internecie. Jego prze­cieki za każdym razem okazy­wały się być prawdziwe, więc możemy mieć już teraz pewność odnośnie tego, jak wyglą­dać będzie nad­chodząca Lumia 630.

lumia-630

No cóż — smart­fon otrzyma wygląd nie różniący się prawie niczym od całej reszty Lumii. Jest jed­nak jeden wyjątek — dolne przy­ciski staną się przy­ciskami ekra­nowymi na wzór tych z np. Nexusa 5. Wcześniej mogliśmy się dowiedzieć, że takie rozwiązanie będzie możliwe za sprawą Win­dowsa Phone 8.1, więc pewnym jest, że Lumia 630 otrzyma tą nad­chodzącą wer­sję mobil­nego sys­temu Microsoftu.

Mówi się, że Nokia Lumia 630 będzie ofer­owana w dwóch wer­s­jach: zwykłej oraz Dual-SIM. Jej data pre­miery jest wciąż tajem­nicą. Nie spodziewałbym się, że zostanie pokazana pod­czas targów MWC 2014, lecz taka możli­wość oczy­wiś­cie istnieje.

Via

Ciekawe? Podziel się!