lumia-630

Evleaks, postać znana z publikowania przecieków na temat nadchodzących smartfonów, wrzucił do sieci render przedstawiający wygląd smartfona Nokia Lumia 630.

Chyba każdy zgodzi się ze mną, że informacja Evleaks to najbardziej zaufane źródło przecieków na temat Nokii w całym Internecie. Jego przecieki za każdym razem okazywały się być prawdziwe, więc możemy mieć już teraz pewność odnośnie tego, jak wyglądać będzie nadchodząca Lumia 630.

lumia-630

No cóż – smartfon otrzyma wygląd nie różniący się prawie niczym od całej reszty Lumii. Jest jednak jeden wyjątek – dolne przyciski staną się przyciskami ekranowymi na wzór tych z np. Nexusa 5. Wcześniej mogliśmy się dowiedzieć, że takie rozwiązanie będzie możliwe za sprawą Windowsa Phone 8.1, więc pewnym jest, że Lumia 630 otrzyma tą nadchodzącą wersję mobilnego systemu Microsoftu.

Mówi się, że Nokia Lumia 630 będzie oferowana w dwóch wersjach: zwykłej oraz Dual-SIM. Jej data premiery jest wciąż tajemnicą. Nie spodziewałbym się, że zostanie pokazana podczas targów MWC 2014, lecz taka możliwość oczywiście istnieje.

Via

Be Sociable, Share!