jbkk

LG zaprezentowało filmik, w którym udowadnia, że po zaaktualizowaniu LG G2 do Androida 4.4 KitKat można zyskać na szybkości działania. Aby się o tym przekonać, użyto dwóch G2 oraz aparatu wykonującego filmy w trybie slow motion.

Aktualizowanie smartfonów do nowszych wersji oprogramowania przynosi sporo udogodnień. Nowe funkcje, poprawa bezpieczeństwa i wzrost wydajności sprawiają, że warto być na bieżąco z zainstalowaną wersją systemu. LG chce nam udowodnić, że aktualizując LG G2 do Androida 4.4 KitKat możemy liczyć na zwiększoną szybkość działania właściwie każdej funkcji.

W tym celu LG zmontowało filmik nagrany aparatem wyposażonym w tryb nagrywania w slow motion. Okazało się, że KitKat sprawia, że każde zadanie wykonywane jest szybciej. Czasami różnica w stosunku do Jelly Beana jest ledwie dostrzegalna, lecz w niektórych przypadkach łatwo ją zauważyć. Warto też zwrócić uwagę na to, że LG swoje pomiary wykonywało na smartfonach po resecie oraz – nie licząc funkcji internetowych – w trybie samolotowym. W normalnym życiu prawdopodobnie wyniki były mniej zachęcające.


 

Be Sociable, Share!