Nokia-X (1)

Premiera Nokii Normandy już za kilka dni, więc sieć zaczyna huczeć na jej temat coraz głośniej. Teraz możecie oglądać cztery nowe zdjęcia niezłej jakości przedstawiające ten telefon.

O Nokii Normandy na naszej stronie pisaliśmy już wiele razy i z pewnością zdążyliście zaznajomić się z tym modelem. Będzie ona pierwszym smart­fonem fińskiego producenta bazującym na systemie operacyjnym Android. Jej specyfikacja ma prezentować się podobnie Lumii 520, więc nie ma co liczyć na potężną moc. Co innego z ceną – ta prawdopodobnie będzie oscylować w granicach 350 zł, a to należy pochwalić.

Poniżej przedstawiam cztery nowe fotografie, które trafiły do Internetu. Warto zwrócić uwagę między innymi na ciekawy i nietypowy interfejs telefonu. Choć nie wygląda, w rzeczywistości to Android, oczywiście mocno zmodyfikowany. Na tyle mocno, że niektóre źródła podają, że może zostać okrojony nawet o Sklep Play.

Nokia Normandy ma otrzymać czterocalowy ekran o rozdziel­czoś­ci 480×854 pik­seli, dwur­dzeniowy pro­ce­sor o taktowaniu 1,2 GHz, aparat 5 lub 3 Mpix, 4 GB pamięci wewnętrznej oraz slot na karty microSD. Jej premiera nadejdzie już za trzy dni.

Via

Be Sociable, Share!