Nokia-X (1)

Pre­miera Nokii Nor­mandy już za kilka dni, więc sieć zaczyna huczeć na jej temat coraz głośniej. Teraz może­cie oglą­dać cztery nowe zdję­cia niezłej jakości przed­staw­ia­jące ten telefon.

O Nokii Nor­mandy na naszej stronie pisal­iśmy już wiele razy i z pewnoś­cią zdążyliś­cie zaz­na­jomić się z tym mod­elem. Będzie ona pier­wszym smart­fonem fińskiego pro­du­centa bazu­ją­cym na sys­temie oper­a­cyjnym Android. Jej specy­fikacja ma prezen­tować się podob­nie Lumii 520, więc nie ma co liczyć na potężną moc. Co innego z ceną — ta praw­dopodob­nie będzie oscy­lować w grani­cach 350 zł, a to należy pochwalić.

Poniżej przed­staw­iam cztery nowe fotografie, które trafiły do Inter­netu. Warto zwró­cić uwagę między innymi na ciekawy i niety­powy inter­fejs tele­fonu. Choć nie wygląda, w rzeczy­wis­tości to Android, oczy­wiś­cie mocno zmody­fikowany. Na tyle mocno, że niek­tóre źródła podają, że może zostać okro­jony nawet o Sklep Play.

Nokia Nor­mandy ma otrzy­mać czte­rocalowy ekran o rozdziel­czoś­ci 480x854 pik­seli, dwur­dzeniowy pro­ce­sor o tak­towa­niu 1,2 GHz, aparat 5 lub 3 Mpix, 4 GB pamięci wewnętrznej oraz slot na karty microSD. Jej pre­miera nade­jdzie już za trzy dni.

Via

Ciekawe? Podziel się!