HTC-One-2014-gold

Do tej pory na następcę HTC One’a mówiliśmy HTC M8. Było to log­iczne, gdyż na wcześniejszy model przed pre­mierą mówiono M7. Teraz jed­nak znamy jego finalną nazwę — The All New HTC One. Oprócz tego możemy oglą­dać go na nowych ren­der­ach i fotkach.

Dwa lata temu HTC wypuś­ciło trzy smart­fony: One V, One S i flagowego One X. Rok po tym zdarze­niu pokazało światu HTC One. Jak będzie w tym roku? Do tej pory można było usłyszeć o różnych wari­ac­jach na temat nazwy następcy One’a. HTC One Two? HTC One+? To nie brzmi­ałoby najlepiej. Jak wyszedł z tej sytu­acji sam pro­du­cent? Nowy tele­fon otrzyma miano The All New HTC One, czyli w tłu­macze­niu na język pol­ski Zupełnie Nowy HTC One. Nie myślę, aby był to dobry pomysł.

Wiadomo też, że smart­fon będzie dostępny w sprzedaży w trzech wer­s­jach kolorysty­cznych: szarej, sre­brnej i złotej. Jego pre­miera ma nastąpić 25 marca bieżącego roku.

Do sieci prze­dostały się kole­jne  ren­dery oraz zdję­cia przed­staw­ia­jące Zupełnie Nowego HTC One’a. Umieszczam je poniżej:

gifoneHTC-One-2014-gold

nowyhtcone htc-m8-leak-gray-4-645x394

 Via/Via

 

Ciekawe? Podziel się!