wp81-rumors-hero

Spis zmian, który wyciekł do sieci za sprawą opublikowania przez Microsoft narzędzi SDK dla Windows Phone 8.1 co prawda zawiera całkiem sporo pozycji, lecz wiele z nich jeszcze nie zostało ujawnionych.

Tak zwany changelog dla systemu Windows Phone 8.1 został przedstawiony parę dni temu i by się nie powtarzać, możecie zapoznać się z nim tutaj. Taka ilość wprowadzonych zmian nie jest szczególnie uboga, lecz znajduje się spora rzesza osób rozczarowanych, którym przeszkadza brak większych innowacji.

Teraz jednak pojawiły się kolejne informacje. Tom Warren, jeden z najsłynniejszych i najbardziej szanowanych branżowych redaktorów na całym świecie (piszącym dla The Verge) opublikował na swoim Twitterze następujący wpis:

 

 

W wolnym tłumaczeniu brzmi to tak: Przypominam: jest pełno nowych funkcji w Windows Phone 8.1, które nie zostały uwzględnione w SDK i pełno jest ukrytych.Pełno.

Co znajduje się wśród tych ukrytych tajemniczych rzeczy? Na pewno nowy pasek powiadomień, o którym pisaliśmy. Cortana? Tego już nie jestem taki pewny, choć mam na nią nadzieję.

Via

Ciekawe? Podziel się!