htc_mystery

Za sprawą dokonania testów wydajnościowych programem AnTuTu wyszła na jaw wieść, że HTC pracuje nad dwoma nowymi urządzeniami. Jedno z nich otrzyma aż ośmiordzeniowy procesor, co brzmi całkiem interesująco.

Dwa nowe smartfony mają stać się kolejnymi przedstawicielami linii Desire. Wszystkie dane, jakie na ten moment znajdują się w Internecie, pochodzą z wyników testów wydajnościowych przeprowadzonych programem AnTuTu. Zdobyte punkty oraz specyfikacja sprzętowa są przez aplikację udostępniane do sieci, dzięki czemu poznaliśmy moc obu słuchawek.

tenlepszy

Model o nazwie kodowej D616W charakteryzuje się ośmiordzeniowym procesorem MediaTek MT6592 1,7 GHz, ekranem 720p o nieznanej przekątnej, 1 GB RAM-u, aparatem 8 Mpix, 4 GB pamięci wewnętrznej i Androidem 4.2.2. Jak na przedstawiciela linii Desire, specyfikacja brzmi zachęcająco.

tensłaby

Drugim, słabszym modelem jest HTC D516W. Otrzyma czterordzeniowego Snapdragona 200 (MSM8610) o mocy 1,2 GHz, ekran o rozdzielczości 540×960 pikseli, aparat 5 Mpix, 768 MB RAM-u, 2 GB pamięci wbudowanej oraz – co dziwne, bo nowszego od powyższego modelu – Androida 4.3 Jelly Bean.

Poniżej umieszczam też wyniki benchmarkowe dla obu smartfonów:

bench

Via

Ciekawe? Podziel się!