htc_mystery

Za sprawą doko­na­nia testów wyda­jnoś­ciowych pro­gramem AnTuTu wyszła na jaw wieść, że HTC pracuje nad dwoma nowymi urządzeni­ami. Jedno z nich otrzyma aż ośmiordzeniowy pro­ce­sor, co brzmi całkiem interesująco.

Dwa nowe smart­fony mają stać się kole­jnymi przed­staw­icielami linii Desire. Wszys­tkie dane, jakie na ten moment zna­j­dują się w Internecie, pochodzą z wyników testów wyda­jnoś­ciowych przeprowad­zonych pro­gramem AnTuTu. Zdobyte punkty oraz specy­fikacja sprzę­towa są przez aplikację udostęp­ni­ane do sieci, dzięki czemu poz­nal­iśmy moc obu słuchawek.

tenlepszy

Model o nazwie kodowej D616W charak­teryzuje się ośmiordzeniowym pro­ce­sorem Medi­aTek MT6592 1,7 GHz, ekranem 720p o niez­nanej przekąt­nej, 1 GB RAM-u, aparatem 8 Mpix, 4 GB pamięci wewnętrznej i Androi­dem 4.2.2. Jak na przed­staw­iciela linii Desire, specy­fikacja brzmi zachęcająco.

tensłaby

Drugim, słab­szym mod­elem jest HTC D516W. Otrzyma czterordzeniowego Snap­drag­ona 200 (MSM8610) o mocy 1,2 GHz, ekran o rozdziel­czości 540x960 pik­seli, aparat 5 Mpix, 768 MB RAM-u, 2 GB pamięci wbu­dowanej oraz — co dzi­wne, bo nowszego od powyższego mod­elu — Androida 4.3 Jelly Bean.

Poniżej umieszczam też wyniki bench­markowe dla obu smartfonów:

bench

Via

Ciekawe? Podziel się!