hayane

Nie dość, że znamy już listę zmian w Windows Phonie 8.1, to teraz możemy przekonać się na własne oczy, jak się prezentuje. Filmik co prawda przedstawia niefinalną wersję tego systemu, lecz na pewno mamy do czynienia z autentykiem.

Wczorajszego dnia Microsoft rozesłał zaufanym deweloperom zestaw narzędzi deweloperskich (SDK) do wstępnego zapoznania się z przyszłą platformą, z którą będą musieli się zmierzyć w pisaniu aplikacji. Okazało się, że nie są oni na tyle zaufani, jak przypuszczał sam gigant z Redmond. Do sieci przedostała się już lista zmian w systemie, lecz to jeszcze nic – teraz zapoznajcie się z dwunastominutowym filmikiem przedstawiającym Windows Phone 8.1 w akcji.

 

Niestety, nie jest to finalna wersja tego systemu. Filmik pochodzi z emulatora i nie powinniście zwracać uwagi na okazyjne przycinki. Wciąż brakuje niektórych opcji (gdzie się podział nowy pasek powiadomień?), a wiele z obecnych nie działa lub działa nie do końca poprawnie. Pomimo tego, filmik świetnie pokazuje, czym właściwie będzie ten cały Windows Phone 8.1 i pozwala pokładać w nim duże nadzieje – wszystko wskazuje na to, że ta aktualizacja systemowa wniesie sporo dobrego w ekosystem mobilnego Windowsa.

Via

Be Sociable, Share!