s5

Do sieci trafiło zdjęcie przedstawiające specyfikację Samsunga Galaxy S5. Obok takiej wiadomości ciężko przejść obojętnie!

Samsung Galaxy S5 to obecnie najbardziej wyczekiwany smartfon. Powinniśmy się spodziewać po nim najlepszych osiągów, gdyż w końcu do tego przyzwyczaił nas Samsung linią Galaxy S. Czy jej piąty przedstawiciel sprosta zadaniu i okaże się najlepiej sprzedającym się smartfonem Samsunga w historii? Szanse są spore.

Teraz – w końcu! – mamy okazję dowiedzieć się, jaką specyfikacją sprzętową będzie odznaczać się Galaxy S5. Wygląda ona na autentyczną, lecz nie powinniśmy ślepo zawierzać się w podane w niej informacje – zawsze powinniśmy się liczyć z tym, że może to być prowokacja.

Rear-box-Galaxy-S5

Jak widać, smartfon otrzyma czterordzeniowy procesor 2,5 GHz. Tym samym możemy wywnioskować, że Samsung zamierza zrezygnować ze swoich ośmiordzeniowych układów na rzecz świetnego Snapdragona 805. Jak dla mnie, jest to zagranie na plus. Oprócz tego warto wymienić 3 GB RAM-u, ekran Super AMOLED o przekątnej 5,25″ i rozdzielczości 2560 x 1440 pikseli, aparat 20 Mpix, moduł LTE-A i akumulator 3000 mAh. Taki sprzęt bez problemu powinien przypieczętować Samsungowi pozycję lidera na rynku.

Samsung Galaxy S5 ma zostać oficjalnie przedstawiony 24 lutego w trakcie trwania targów MWC 2014 w Barcelonie. Czekamy!

Via

Be Sociable, Share!