s5

Do sieci trafiło zdję­cie przed­staw­ia­jące specy­fikację Sam­sunga Galaxy S5. Obok takiej wiado­mości ciężko prze­jść obojętnie!

Sam­sung Galaxy S5 to obec­nie najbardziej wyczeki­wany smart­fon. Powin­niśmy się spodziewać po nim najlep­szych osiągów, gdyż w końcu do tego przyzwyczaił nas Sam­sung linią Galaxy S. Czy jej piąty przed­staw­iciel sprosta zada­niu i okaże się najlepiej sprzeda­ją­cym się smart­fonem Sam­sunga w his­torii? Szanse są spore.

Teraz — w końcu! — mamy okazję dowiedzieć się, jaką specy­fikacją sprzę­tową będzie odz­naczać się Galaxy S5. Wygląda ona na aut­en­ty­czną, lecz nie powin­niśmy ślepo zaw­ierzać się w podane w niej infor­ma­cje — zawsze powin­niśmy się liczyć z tym, że może to być prowokacja.

Rear-box-Galaxy-S5

Jak widać, smart­fon otrzyma czterordzeniowy pro­ce­sor 2,5 GHz. Tym samym możemy wywnioskować, że Sam­sung zamierza zrezyg­nować ze swoich ośmiordzeniowych układów na rzecz świet­nego Snap­drag­ona 805. Jak dla mnie, jest to zagranie na plus. Oprócz tego warto wymienić 3 GB RAM-u, ekran Super AMOLED o przekąt­nej 5,25″ i rozdziel­czości 2560 x 1440 pik­seli, aparat 20 Mpix, moduł LTE-A i aku­mu­la­tor 3000 mAh. Taki sprzęt bez prob­lemu powinien przy­p­ieczę­tować Sam­sun­gowi pozy­cję lid­era na rynku.

Sam­sung Galaxy S5 ma zostać ofic­jal­nie przed­staw­iony 24 lutego w trak­cie trwa­nia targów MWC 2014 w Barcelonie. Czekamy!

Via

Ciekawe? Podziel się!