7

Mamy kolejną wiadomość na temat nadchodzącego systemu Windows Phone 8.1. Wiemy już, jak będą wyglądać ustawienia szybkich przełączników wyświetlanych po rozwinięciu paska powiadomień.

jedną z największych nowinek w systemie Windows Phone 8.1 ma zostać całkowicie przebudowany pasek powiadomień. Znajdą na nim między innymi szybkie przełączniki na wzór tych z Androida. Jeszcze dwa dni temu przedstawiliśmy Wam ich wygląd, a teraz do Internetu trafiło zdjęcie ekranu ustawień związanego z tymi przełącznikami. Szkoda tylko, że po chińsku…

chinese-notification-centre

Sfotografowany smartfon to Nokia Lumia 920 i pomimo barier językowych możemy dowiedzieć się nieco więcej na temat działania przełączników. Poznaliśmy ich kolejne dwa rodzaje – zarządzający siecią oraz lokalizacją. Można się domyślać, że ustawienia na dole dotyczą zezwalania tworzenia inteligentnych przełączników przez wybrane aplikacje.

Jestem przekonany, że w najbliższym czasie jeszcze nie jeden raz uda nam się dotrzeć do kolejnych informacji na temat Windows Phone’a 8.1, oraz omawianych tutaj przełączników. Swoją drogą, zaskakuje mnie cisza na temat Cortany – w ostatnim czasie mogliśmy usłyszeć o niej tylko raz, w dodatku za sprawą fałszywki.

Via

Be Sociable, Share!