szacenuk

HTC M8 po raz kolejny wyciekł do sieci. Tym razem mamy kolejny dowód na przyciski ekranowe oraz na dwa aparaty z tyłu obudowy.

HTC M8 nadchodzi. Jego premiera ma odbyć się późnym marcem, lecz już teraz narosło wokół niego pełno pogłosek i był obiektem wielu przecieków. Teraz do kolekcji dołączają trzy zdjęcia przedstawiające M8 po raz kolejny.

Jako pierwsze ląduje to przedstawiające aparaty w nadchodzącym HTC:

gsmarena_001 (1)

 

Wygląda dziwacznie, prawda? Na tym zdjęciu wygląda to tak, jakby te dwa aparaty posiadały inną optykę, co technologicznie powinno bardzo utrudnić wykonanie nimi zdjęcia będącego efektem jednoczesnej pracy obu. Warto zwrócić uwagę, że podwójna lampa doświetlająca LED prezentuje się inaczej niż na zdjęciu, które w sieci znalazło się kilka dni temu. Możliwe, że są to dwa różne eksperymentalne prototypy. Dla porównania wstawiłem tamtą fotkę w nagłówku newsa.

W sieci pojawiło się jeszcze coś: dowód na ekranowe przyciski. Wcześniej pokazany układ przycisków na grafice wysokiej jakości został tym samym potwierdzony i przy okazji wiemy, że przyciski obracają się wraz ze zmianą rotacji smartfona.

pecimpoi

Ogólnie rzecz biorąc, HTC M8 co prawda różni się pod wieloma względami od poprzednika, lecz sam design pozostał niezmieniony. Czy to oznaka cięcia kosztów czy może HTC stara się obrać podobną drogę, co Samsung ze swoimi Galaxy S?

Via

Ciekawe? Podziel się!